Ota Janeček - Zimní krajina s domky

Kombinovaná technika, 29x42 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček 1983. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, sklo v rohu prasklé. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

29083. Zimní krajina s domky
Dražba ukončena:28.02.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč