Ota Janeček - Zátiší s rybami

Litografie, 27x54 cm. Signováno vpravo dole O. Janeček. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

83154. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:14.09.2022 21:45:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč