Ota Janeček - Zasněná dívka

Litografie a pastel, 28x20 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček E. A. Rám, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

40852. Zasněná dívka
Dražba ukončena:26.02.2020 20:45:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč