Ota Janeček - Zasněná

Kombinovaná technika - tuš a pastelka, 14x11 cm, signováno vlevo dole Ota Janeček 1978, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

15007. Zasněná
Dražba ukončena:30.11.2017 22:23:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč