Ota Janeček - Zamyšlená dívka

Kresba, 35x53 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček 1957. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

46459. Zamyšlená dívka
Dražba ukončena:25.06.2020 20:04:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč