Ota Janeček - Žabí princ

Serigrafie, 30x21 cm. 9/50. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

28364. Žabí princ
Dražba ukončena:13.03.2019 22:14:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč