Ota Janeček - Usměvavá blondýnka v šále

Litografie a pastel, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Volný list.

Pozn.: číslováno: 3/7. Vzácný výtisk z celkového mininákladu sedmi kusů.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

32712. Usměvavá blondýnka v šále
Dražba ukončena:30.05.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč