Ota Janeček

67863. Staré jabloně

popis: Litografie 23/30, 32x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Paspartováno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 15.10.2021 20:13:38 7276