Ota Janeček

60270. Spící dívka

popis: Litografie, autorský tisk, 2/2, 38x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:39:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč