Olej na plátně, 55x74 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 85. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka. Číslo katalogu 347. Vystavováno: Čeští ilustrátoři pro děti a mládež, Zámecká galerie Holešov, Holešov, 8. 6.–2. 10. 2016 – Ota Janeček, Galerie Informačního centra Zvonice na Soláni, Soláň, 28. 1. 2017–15. 3. 2017 – Ota Janeček, Zlínska galerie Artrium, Zlín, 8. 9.–16. 10. 2017 – Ota Janeček Kouzlo a láska, Zlínský zámek, Zlín, 6. 12.2019–2. 2. 2020
o autorovi: 1919 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.