Ota Janeček - Soubor 4 litografií Oty Janečka

Litografie, od 7x4 po 19x10 cm. Signovány vpravo dole Ota Janečk. Všechny v 1 paspartě.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

22204. Soubor 4 litografií Oty Janečka
Dražba ukončena:20.09.2018 22:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč