Ota Janeček - Snící dívka

Linoryt, 17x12 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

37286. Snící dívka
Dražba ukončena:13.11.2019 21:23:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč