Ota Janeček - Smutná dívka

Linoryt, 12x8 cm. Signováno tužkou vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

84229. Smutná dívka
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč