Ota Janeček - Sedící akt

Litografie, 21x14 cm, signováno vpravo dole Ota Janeček, paspartována, zaskleno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

15646. Sedící akt
Dražba ukončena:25.01.2018 19:00:20
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 100 Kč