Ota Janeček - Pták a slunce

Pozn.: Signováno vzadu na původním štítku.

Art protis,121x154 cm. Signováno vpravo dole O. Janeček.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

52748. Pták a slunce
Dražba ukončena:25.11.2020 19:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč