Ota Janeček - Ptáček v trávě

Kombinovaná technika, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 81. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

35340. Ptáček v trávě
Dražba ukončena:26.09.2019 20:34:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč