Ota Janeček - Ptáček v hnízdě

Kombinovaná technika, 27x20 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 78. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

posouzeno znalcem
153988. Ptáček v hnízdě
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 23:09:51 18483