Ota Janeček - Ptáček s korunkou

Akvarel. 20x16 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1957. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

302654. Ptáček s korunkou
Dražba ukončena:15.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč