Ota Janeček - Předkloněný akt a Objetí

LInoryty, oba 7x6 cm. Oba signovány tužkou Ota Janeček. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

39244. Předkloněný akt a Objetí
Dražba ukončena:15.01.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč