Ota Janeček - Pan s píšťalou a dívčí půlakt

Akvarel, 33x23 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
81204. Pan s píšťalou a dívčí půlakt
Dražba ukončena:27.07.2022 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč