Ota Janeček - Něžný portrét

Litografie, 31x21 cm. Signováno v tisku i tužkou Ota Janeček. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta ušpiněna, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

47063. Něžný portrét
Dražba ukončena:15.07.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč