Ota Janeček - Nesmělá

Serigrafie kolorovaná pastelem, 11x5 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

23753. Nesmělá
Dražba ukončena:31.10.2018 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč