Ota Janeček - Nakrátko ostříhaná

Litografie, 29x21 cm. Signováno vlevo dole tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

75025. Nakrátko ostříhaná
Dražba ukončena:13.04.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč