Ota Janeček

19758. Miminko s mámou

popis: Serigrafie, značeno E.A. autorský tisk, 35x50 cm. Signováno v tisku i tužkou Ota Janeček. Volný list.

Pozn.: Papír mimo obrazovou část poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

dražba ukončena: 25.04.2018 22:05:08

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 600 Kč