Ota Janeček - Milenci

Kresba, 35x26 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 85. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora. Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

33774. Milenci
Dražba ukončena:26.06.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč