6x grafický list. 1. 31,5x35 cm, signováno v tisku i tužkou. Volný list. Ve spodní části poškozen.
2. 30x18 cm, signováno tužkou Janeček. Volný list.
3. 25x23 cm, signováno tužkou Ota Janeček. Volný list.
4. 23x16,5 cm, signováno v tisku Ota Janeček 1983.
5. 13x15 cm, signováno tužkou Ota Janeček. Volný list.
o autorovi: 1919 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.