Ota Janeček - Konvolut 5 grafických listů

6x grafický list. 1. 31,5x35 cm, signováno v tisku i tužkou. Volný list. Ve spodní části poškozen.

                         2. 30x18 cm, signováno tužkou Janeček. Volný list.

                         3.  25x23 cm, signováno tužkou Ota Janeček. Volný list.

                         4. 23x16,5 cm, signováno v tisku Ota Janeček 1983.

                         5. 13x15 cm, signováno tužkou Ota Janeček. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

123709. Konvolut 5 grafických listů
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč