Ota Janeček - Konvalinky ve skleničce

Lept, 13x10 cm, signováno vpravo dole Janeček a vlevo dole v tisku OJ 45, volný list.

Pozn: 1/3. Papír poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

12879. Konvalinky ve skleničce
Dražba ukončena:11.10.2017 19:10:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 100 Kč