Ota Janeček - Hlava dívky

Litografie, 23x35 cm. 9/40. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

26582. Hlava dívky
Dražba ukončena:17.01.2019 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč