Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole O. Janeček 59. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.
o autorovi: 1919 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.