Ota Janeček - Ex libris M. Friedl

Litografie, 8x15 cm. Signováno dole uprostřed Ota Janeček. Paspartováno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

40517. Ex libris M. Friedl
Dražba ukončena:12.02.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (12.02.2020 9:40:17) 5997