Ota Janeček

40517. Ex libris M. Friedl

popis: Litografie, 8x15 cm. Signováno dole uprostřed Ota Janeček. Paspartováno.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

dražba ukončena: 12.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (12.02.2020 9:40:17) 5997