Ota Janeček - Dívka v šátku

Litografie, 14x16cm, signováno vpravo dole Ota Janeček.

Pozn.:rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

303301. Dívka v šátku
Dražba ukončena:22.01.2020 20:03:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč