Ota Janeček - Dívka s dlouhými vlasy

Litografie, 10x9 cm. Signováno dole uprostřed Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

19295. Dívka s dlouhými vlasy
Dražba ukončena:17.05.2018 20:27:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč