Ota Janeček - Dívka

Litografie, 42x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

31866. Dívka
Dražba ukončena:16.05.2019 19:38:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč