Ota Janeček - Dívka

Kresba, 13x12 cm, signováno vpravo dole Janeček Ota, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

8837. Dívka
Dražba ukončena:30.03.2017 18:36:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč