Ota Janeček - Dívka

Litografie, 34x26 cm, signováno vlevo dole Ota Janeček, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně ušpiněn.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

8637. Dívka
Dražba ukončena:29.03.2017 18:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč