Ota Janeček - Dívčí tvář

Litografie, 18x19 cm. Monogramováno vlevo dole O.J. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

40704. Dívčí tvář
Dražba ukončena:12.02.2020 23:18:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč