Ota Janeček - Dívčí půlakt

Linoryt, 11x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozené.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

21848. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:19.09.2018 20:54:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč