Ota Janeček - Dívčí půlakt

Kresba, 47x30 cm. Signováno vpravo dole Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93085. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:26.04.2023 22:12:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč