Ota Janeček - Dívčí akt se zdviženou rukou

Litografie a pastel, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček 1987. Volný list.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

46864. Dívčí akt se zdviženou rukou
Dražba ukončena:15.07.2020 19:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč