Ota Janeček - Dívčí akt

Linoryt, 42x36 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

34618. Dívčí akt
Dražba ukončena:19.09.2019 20:11:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč