Ota Janeček - Dívčí akt

Pastel, 32x27 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček 87. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a Ing. Janečkem, synem Oty Janečka.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

29636. Dívčí akt
Dražba ukončena:27.03.2019 21:24:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč