Ota Janeček - Čtyři ptáčci

Litografie, od 5x7 do 9x11 cm. 4x signováno Ota Janeček. Pasparta.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

31611. Čtyři ptáčci
Dražba ukončena:15.05.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč