Ota Janeček - Bárky v St. Tropez

Litografie 66/200, 30x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

83051. Bárky v St. Tropez
Dražba ukončena:14.09.2022 20:06:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč