Ota Janeček - Bárky v St. Tropez

Nejdelší strana: 72 cm

Litografie 66/200, 30x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

76748. Bárky v St. Tropez
Dražba ukončena:12.05.2022 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč