Ota Janeček - Bárky v Saint Tropes

Litografie 164/300, 30x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

300090. Bárky v Saint Tropes
Dražba ukončena:17.08.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč