Ota Janeček - Akt mladé dívky

Linoryt, 19x10 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

84218. Akt mladé dívky
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč