Ota Janeček - Akt dívky s drdolem

Kombinovaná technika (litografie, pastel), 37x20 cm. Signováno vlevo dole Ota Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

42980. Akt dívky s drdolem
Dražba ukončena:15.04.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč