Ota Janeček - Akt dívky

Suchá jehla, 44x34 cm. Signováno vpravo dole Ota Janeček. Limitovaná edice 3/20. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

53749. Akt dívky
Dražba ukončena:17.12.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč