Ota Janeček - Akt

Litografie, 38x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou Janeček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

55506. Akt
Dražba ukončena:14.01.2021 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč