Ota Janeček - Akt

Litografie, 14x9 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Ota Janeček. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1919 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

22179. Akt
Dražba ukončena:20.09.2018 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč